• ۰۲۴۳۳۴۴۸۸۷۴

جلسه اعضای دبیرخانه با دکتر همایون یوسفی نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی

‎به گزارش روابط عمومی بیست و یکمین سمینار دانشجویان داروسازی در تاریخ ٢٢ مهرماه سال جاری اعضای دبیرخانه ی سمینار بیست و یکم با دکتر یوسفی، نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و نماینده شهر اهواز در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
‎در این جلسه اعضای دبیرخانه سمینار به معرفی سمینار دانشجویان داروسازی پرداختند و توضیحاتی در رابطه با پیشینه سمینار و اهداف آن ارائه دادند و برگزاری هرساله این سمینار با حضور جمع کثیری از اساتید، دانشجویان و سیاست گذاران دارویی سراسر کشور، با هدف ارائه دستاوردهای علمی و صنفی دانشجویان داروسازی، بحث و بررسی مشکلات صنفی جامعه داروسازی و تلاش در راستای ارائه راهکارها و پیشنهادات کاربردی در جهت رفع آن‌ها و در نهایت افزایش آگاهی بخشی و ارتقای سطح علمی و پژوهشی دانشجویان داروسازی را از اهداف اصلی مستقل ترین سمینار دانشجویی سراسر کشور برشمردند.
‎همچنین اعضای دبیرخانه، نظر دانشجویان داروسازی مبنی بر لزوم احقاق حقوق داروساز در کتاب تعرفه های کالیفرنیا و تعریف ضرایب خدماتى جدید در ویرایش جدید کتاب را منعکس نمودند و از دکتر یوسفی برگزاری جلسه ای با حضور نمایندگان دانشجویان داروسازی و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس را خواستار شدند.
‎دکتر همایون یوسفی ضمن تاکید بر اهمیت سمینار دانشجویان داروسازی و مسئولیت خطیر دانشجویان، قول مساعدت برای حضور خود و یا ریاست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و مسئولین وزارت بهداشت، در بیست و یکمین سمینار دانشجویان داروسازی و برگزاری پنل به منظور پاسخگویی به دغدغه های دانشجویان داروسازی در سمینار را دادند.
google facebook بازی انفجار ترفند بازی انفجار بازی انفجار رایگان بازی انفجار شرطی آموزش پوکر آموزش پوکر آنلاین بهترین سایت پوکر برترین سایت پوکر